تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


معرفی شرکت کیمیا صنعت  

شرکت کیمیا صنعت نمایندگی برند دلماتیک انگلستان در ایران با تکیه بر توان تخصصی نیروی انسانی مجرب و کار آزموده بر پایه سالها تجربه موفق در زمینه های گوناگون مرتبط با صنعت و ساختمان پایه گذاری گردید.این شرکت با بهره مندی از ارتباطات بازرگانی قوی با تولیدکنندگان تراز اول جهان ، با کیفیت ترین محصولات بین المللی در زمینه اتوماسیون صنعتی و هوشمند سازی را به بازارهای داخلی عرضه می نماید
در سال های اخیر و با آزادسازی نرخ حامل های انرژی، ضرورت مدی

ادامه مطلب  

من...  

من باید زنده بمانم تا به همه نشان دهم امید،معجزه ی بزرگی ست عشق می آورد زندگی می بخشد . . ! من باید زنده بمانم تا طلسم این غم های لعنتی را بشکنم و به تمام دنیا بگویم : باید زنده ماند و زندگی کرد برای حس خوب شادی های ندیده ام آرزوهای محال بدست نیاورده ام برای زخم های این تن رنجور من باید زنده بمانم . . . آسمان دل ما هم روشن خواهد شد هر دردی تاریکی دارد . . ! و هر تاریکی غروبی برای طلوع دوباره زندگی من باید زنده بمانم . . .

ادامه مطلب  

رهایم کنید  

روزها بی تو سپری شدند
شب ها با یاد تو رفتند
ومن هنوز در گذشته
با فکر تو زنده ام
فقط زنده ام
زندگی چیست
ندانم
تجربه ندارم
ای مردم
خنجرهایتان را از پشت به من نزنید
قول میدهم فقط زنده باشم
همین قدر جا می خواهم
جایتان را تنگ نکردم
جایم را تنگ نکنید
من به عشق او زنده ام
مرا نکشید
من غرق در رنجم
مرا رنج ندهید
ای مردم
بس است دیگر
با نگاه هایتان تحقیرم نکنید
مرا به خدا بسپارید
رهایم کنید

ادامه مطلب  

چرا فقط براى امام حسين عليه‏السلام روز اربعين تعيين شده  

براى توضیح جواب این سؤال، به این مطالب توجه كنید:
1. فداكارى‏هاى امام حسین علیه‏السلام، دین را زنده كرد و نقش او در زنده نگه داشتن دین اسلام، ویژه و حائز اهمیت است. این فداكارى‏ها را باید زنده نگه داشت؛ چون زنده نگه داشتن دین اسلام است. گرامى‏داشت روز عاشورا و اربعین، در حقیقت زنده نگه داشتن دین اسلام و مبارزه با دشمنان دین است

ادامه مطلب  

زنده کش های مرده پرست  

.هنگامی که با دوستی هستید به او نمی اندیشید؛ تنها در غیبت و فقدان او است که #فکر شروع می کند به دوباره زنده کردن صحنه ها و تجربیات گذشته و مرده ای که در رابطه با او داشته اید. و ما این زنده کردن گذشته را عشق می نامیم. در این صورت برای بسیاری از ما عشق یک چیز مرده است؛ نفی زیستن با پویایی و زنده بودن #زندگی است. ما با گذشته زندگی می کنیم، با مرده زندگی می کنیم؛ بنابراین ما خود مرده ایم؛ و این مردگی را #عشق می نامیم.

ادامه مطلب  

شهید در آینه آیات قرآن /منظور از زنده بودن شهدا چیست؟  

شهید در آینه آیات قرآن /منظور از زنده بودن شهدا چیست؟
 وَلا تَقولوا لِمَن یُقتَلُ فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتٌ  بَل أَحیاءٌ وَلٰكِن لا تَشعُرونَ
و به آنها که در راه خدا کشته می‌شوند، مرده نگویید! بلکه آنان زنده‌اند، ولی شما نمی‌فهمید!
سوره مبارکه البقرة آیه ۱۵۴
شهید همواره زنده است ودر دو آیه از قرآن کریم که در عکس نوشت زیر تقدیم می شود به صراحت زنده بودن شهداء مطرح شده است.
                 مطلب کامل را اینجا بخوانید >>>

ادامه مطلب  

من هنوز زنده م  

اخر فیلم پاپیون میکفت من هنوز زنده م مادرفاکرز. فیلم بسته میشد با این جمله. پیروز میشد پاپیون با داد زدن این جمله. حتی اگه نشون میداد فرار کرده از زندان و زندکیشم توپ شده، فیلم اینقد اثیرگذار نبود. ولی فریاد زدن این جمله، خیلی امید داره توش. 
هنوزم من نمیتونم داد بزنمش. ولی زنده م. 

ادامه مطلب  

پدافند غیر عامل چیست؟  

امام خمینى(ره): در هر شرایطى باید بنیه دفاعى كشوردر بهترین وضعیت باشد، مردم در طول سال هاى جنگ و مبارزه ابعاد كینه وقساوت و عداوت دشمنان خدا و خود رالمس كرده اند، باید خطر تهاجم جهانخواران در شیوه ها و شكل هاى مختلف راجدى تر بدانند.
مقام معظم رهبرى: دفاع جزئى از هویت یك ملت زنده است،هر ملتى كه نتواند از خود دفاع بكند زنده نیست، هر ملتى هم كه به فكر دفاع از خودنباشد و خود را آماده نكند، در واقع زنده نیست، هر ملتى هم كه اهمیت دفاع رادرك نكند به یك

ادامه مطلب  

 

«من با شما قهر کرده‌ام،‌ بهتره برنگردم».
جناب خروس می‌فرمایند به رفقا که غلط کردم گویان ترغیبش می‌کنند به برگشتن سر کار و زندگی در مزرعه.
فعلا کمی دور باشیم و «بهتره برنگردم»گویان پشت کنیم به تنها شبکه‌ اجتماعی مجازی فعال‌مان. به تنها مجال از دیگران شنیدن و به دیگران گفتن. 
زنده باد وبلاگ بی‌خواننده. زنده باد گلایه بی‌نگرانی. زنده باد فضای بی‌بیلبیلکِ این حال کرد اون نکرد. زنده باد کامنت‌دونی بسته.

ادامه مطلب  

در ستایش سرماخوردگی  

 
البته آدمی که زنده است زنده است دیگر . علامت نمی خواهد . آدم وقتی بمیرد هم  ، مرده است . زنده نیست . علامت و نشانه عجیب و غریبی نمی خواهد . همین که معلوم شود نفس نمی کشد تقریبا" یعنی مرده است .
اما بهر حال مرگ و زندگی را علامات و نشانه هایی است . و این هم مطرح است که زنده بودن آدمی فقط به زنده بودن و زدن قلب و نبض و نفس کشیدن و خوردن و خوابیدن نیست . اینها هم هست اما اینها نشانه های حیاتند نه زندگی . نشانه های زنده بودن و زیست .
و زندگی اما چیزی فراتر از

ادامه مطلب  

سلـول – یاختـه  

سلول یا یاخته ،کوچک ترین واحد زنده ای است که می تواند فرایندهای اساسی و حیاتی رشد ، سوخت و ساز و تولید و مثل را انجام دهد. بعضی موجودات زنده ، تک سلولی هستند ، در حالی که یپش ترِ جانوران و گیاهان از تعداد بیشماری سلول گوناگون شکل گرفته اند که کارهای متفاوتی را انجام می دهند .اما حتی در این موجودات زنده چند سلولی ، سلول ها تک به تک می توانند رشد ، تغذیه و تولید مثل کنند .
     

ادامه مطلب  

یکی از معجزات امام رضا  

((مفیدبن جنید))گوید:برامام رضا (ع)وارد شدم و گفتم عجائب ومعجزات شما فراوان است ،یک مورد آن را به من نشان ده تا آن را برای دیگران نقل کنم . امام (ع):چه می خواهی ؟ می خواهم پدرو مادرم را زنده کنی؟امام (ع):به منزل خود برگرد که هر دوی آنها را زنده کردم . به منزل رفتم و به خدا سوگند هر دوی آنها را زنده یافتم . مدت ده روز زندگی کردند آنگاه خداوند جان آنها را گرفت .

ادامه مطلب  

پرویز_شهبازی  

ﺍگر ﺁفتاﺏ نیمرﻭﺯ ما پنهاﻥ ﺍست . حتما جاﺩﻭگری، ما ﺭﺍ جاﺩﻭ می کند . ما می توﺍنیم بصوﺭﺕ هشیاری ﺩﺭ ﺍین لحظه ﺍنتخاﺏ کنیم که ﺍﺯ جاﺩﻭگری ﺩست برﺩﺍﺭیم . ﺯیرﺍ هشیاری می توﺍند ﺍنتخاﺏ کند که ﺩﺭ ﺍین لحظه به ﺫهن ﺭفته ﻭ ﺭیسمانها ﻭ توهماﺕ ﺭﺍ ﺯندﻩ کرﺩﻩ ﻭ مشغوﻝ ﺁنها باشد و به ﺯماﻥ بیافتد ﻭ منتظر باشد تا ببیند ﺍﺯ ﺍین ﺭیسمانها ﻭ توهماﺕ ﺩﺭ ﺁیندﻩ چه ﺍتفاقی می ﺍفتد. که هیچ ﺍتفاقی نخوﺍهد ﺍفتاﺩ . یا نه، به ﺯندگی ﺯندﻩ شوﺩ . به جهاﻥ

ادامه مطلب  

کیمیاگری علیزاده در المپیک ریو2016  

دختر 18 ساله اولین مدال‌آور تاریخ بانوان ایران شد
کیمیا علیزاده در وزن ۵۷- کیلوگرم بانوان با برتری مقابل حریفانی از کرواسی ، تایلند ، سوئد و شکست برابر نماینده اسپانیا موفق به کسب اولین مدال تاریخ ورزش بانوان ایران در المپیک شد.
 
بقیه تصاویر در ادامه مطلب
 

ادامه مطلب  

فاصله 3 ساله برای به روز رسانی  

این روزها را به سختی می گذرانم. وضعیت جامعه پیچیده است. اقتصاد مملکت فریز شده است و در چرخه تعامل با نادانان افتاده ام. راهی برای گریز نیست، مگر اینکه صورت مسئله را پاک کنم.
دل و دماغ نوشتن ندارم. ذهنم یاری ام نمی دهد. اما این کوتاه سخن نشان از زنده بودن من است. تا شاید خودم و دیگران باور کنم که زنده ام. خواهم نوشت حتی اگر در جهنم نفس بکشم و به بالیدن ادامه خواهم داد حتی اگر در سخت ترین روزها باشم.
یادآوری خوبی است برای خودم که زنده ای و زندگی کن.

ادامه مطلب  

شهیدان زنده اند..  

پیرمردی گوشی را برداشت و بعد ازیکی دو تا سرفه گفت:بهشت زهرا بفرمائید؟
راستش من کار دیگری داشتم وقصدم هم اذیت کردن نبود اما نمی دانم چی شد که یک دفعه یاد خوشمزگی بچه های جبهه افتادم و باخود گفتم بگذار یه خورده سر به سر پیرمرد بگذارم این بود که تا گفت بهشت زهرا بفرمایید..
گفتم شهیدان زنده اند؟
با تعجب پرسید یعنی چه معلومه كه زنده اند بر منكرش لعنت..
گفتم:پس لطفا وصل كنید قطعه بیست و سه..!
گفت:چی؟
ترسیدم بهم بدوبیراه بگویید كه گوشی را گذاشتم زمین و

ادامه مطلب  

 

رفتم دکتر ...
یاد انیمیشن گارفیلد افتادم ،اونجا که پرنس میوفته تو فاضلاب و رودخونه و هزارتا بلا سرش میاد،دست آخر وقتی به خیابون راه پیدا میکنه با لحن اشرافیش میگه "مااا زنده ایم" و میوفته.....!
منم هم اکنون زنده ام!
یه اختلال هورمونیه ساده بود به خیر گذشت.

ادامه مطلب  

 

کنارآتیش زنده می مانیم 
توی گرمازندگی میکنیم 
 
گاهی توی اون زنده ماندنه چیزهایی هست 
که باهیچ زندگی کردنی نمیشه فهمید
گاهی هم توی زندگی میشه جاهایی رسید 
که هیچ وقت توزنده ماندن تصورش هم نیست 
 
پ.ن : فکرکنم خیلی فرق داره 
 

ادامه مطلب  

هنگامه سی و چهارم  

زنده گی
تنگناهای غریبی داره
اونقدر غریب که جز بهت هیچی برات نمیمونه
اونقدر که فقط دلت نفس می خاد
اونقدر که فقط دلت میخاد رو برف زمستونی بخابی 
و با برف زمستونی آب بشی و ...
یه وقتی بلند شی که هیچ دردی تو استخوان هات
از سوز سرمای زنده گی
باقی نمونده....

ادامه مطلب  

ترانه صد و ده : الامان ................  

دلم بیش از حد گرفته ....
در آستانه دق كردنم .... در آستانه جنون ....
من ....... دهه محرم ............ خانه نشینى ........
دق كردن ندارد آیا ؟؟؟؟؟؟؟
چرا زنده ام ؟ نمى دانم .... چرا زنده ماندم و این روزها را دیدم ، نمى دانم ..... نمى دانم ..... نمى دانم .....
كاش مى مردم قبل از این .....

ادامه مطلب  

نقش امید در زندگی  

تعدادی موش رو دانشمندان داخل یك استخر اب انداختند
تمامی موش ها فقط ١٧دقیقه توانستند زنده بمانند و در نهایت خفه شدند!!!
دوباره دانشمندان با اینكه میدانستند موش بیش از ١٧دقیقه زنده نمی مانند تعداد دیگری موش رو به داخل همان استخر انداختند و با علم ١٧دقیقه تا مرگ موشها تمامی موشها رو قبل از ١٧ دقیقه از اب جمع كردند وتمامی انها زنده ماندند!!!!
موشها پس از مدتی تنفس و استراحت دوباره به اب انداخته شدند !!!!!
حدس میزنید این بار چند دقیقه زنده ماندند؟
؟؟

ادامه مطلب  

آبی روی آتش خاموش نشدنی  

                       
یاد ما کنوقتی صبح زنده شدی دست کشیدی لای ابریشم نرم و لطیف به شکوفه ها سلام کن یک ذره طلای عشق بریز رویشان روی صورتت یک ذره ازش بریز بگو به نسیم سرد صبح یادی از ما کنهآرزوی شفا کنه بوزه توی دخمه ی گرم و پر سکوت ما تا شاید زنده بشم یا شاید نیمه ی پرهام باز شوند

ادامه مطلب  

ایستادن.  

هوس می کنی بنویسی، باشی، دنیای کلمه ها را دوباره زنده کنی تا بلکه جان روزهای رفته ات را به صدفی که لابد نامش دل است برگردانی، که نیم-مرده نباشد. کلمه ها می توانند تنفس مصنوعی باشند، چون می توانند حضور بسازند. می توانند هم بمیرانند و افسرده کنند.تقصیر کلمه ها نیست. تویی که به کلمات جان می دهی. همین تویی که می خواهی با کلمات زنده شوی. به بهانه ی کلمات. با همین جانی که فکر می کنی مرده است...
‍پ.ن. کی می شود زنده باشی؟ زنده شوی در لحظه لحظه ها و واژه ها

ادامه مطلب  

 

فقیری به ثروتمندی گفت  اگرمن درخانه تو بمیرم با من چه می کنی ثروتمند گفت تورا کفن میکنم وبه گور می  گذارم  فقیر گفت امروز که هنوز هم زنده ام مراپیراهنی بپوشان وچون مردم بی کفن به خاک بسپار حکایت بالا بسیاری از حکایت  ماست  که تا زنده ایم قدر یکدیگررا نمیدانیم ولی بعد ازمردن میخواهیم برای یک دیگر سنگ تمام بزاریم

ادامه مطلب  

چرا میگن 120 سال زنده باشی  

چرا میگن 120 سال زنده باشی نمی گن 150 یا 100 سال ؟؟؟؟
 
آیا می دانستید که گاهی به هم می رسیم و می گوییم 120 سال زنده باشی یعنی چه و از کجا آمده؟ برای چه نمی گوییم 150 یا 100 سال ؟در ایران و در زمان ماقبل هجوم اعراب به ایران سال کبیسه را به این صورت محاسبه می کردند که به جای اینکه هر 4 سال یکروز اضافه کنند (که البته اضافه هم می کردند) هر 120 سال یک ماه را جشن می گرفتند و کل ایران این جشن برپا بود و برای این که بعضی ها ممکن بود یکبار این جشن را ببینند و عمرشان ج

ادامه مطلب  

...  

به حدی از دنیا و اطرافیانم دلگیرم
که میخوام دیگه هیچکس کنارم نباشه 
تنهای تنها برم
یه جای ساکت و اروم
که صدای هیچ انسانی نیاد...
اگر اختیار دستم بودخودمو زنده زنده میسوزوندم
که فقط خاکسترم بمونه و پودر شم 
لعنت به این زندگی
لعنت به این دنیا و آدمای لعنتیش
 

ادامه مطلب  

احمد زنده است  

سلام بر فریادچندین سال است که از حاج احمد متوسلیان خبری نیست...یا... زنده... ، یا شهید... آیا کسی از او خبری دارد ... احمد عزیز در کدامین دیار... پرواز می کنی... اصلا... کجا را دنبالت بگردیم...احمد جان اگر زنده ای این را بدان که جامعه... آن دوران قدیم نیست... اصحاب کهف را بنگر ...هیس... نوید ... چه می گویی ...صندلی ها، با هم دعوادارند...حجاب ها خوابیده اند... دیگر نامردی به اوج رسیده است ...ایمان ها بو می دهند...کار مفید زیراب شده است...دستمال ها همیشه تر هستند...احمد ...

ادامه مطلب  

 

استخوان اگر چه در ظاهر ،غیر زنده به نظر می رسد ولی ساختاری زنده وپویا است که از بافت های زنده ای مانند سلول های استخوانی ،سلول های چربی ،رگ های خونی و موادی مانند آب و مواد معدنی تشکیل می شود.استخوان ها، ساختارهایی چند کاره و در مهره داران نقش حیاتی دارند و از بدن حمایت می کنند و به آن شکل می دهند.استخوان همچین سطحی برای اتصال عضلات ایجاد می کنند و به بدن اجازه می دهند تا به انجام بسیاری از حرکات پیچیده بپردازند.

ادامه مطلب  

فروش مواد اولیه صنایع شوینده و آرایشی و بهداشتی با کیفیت عالی و مقادیر مختلف:  

94.5.15
الف – مقادیر آزمایشگاهی:
ردیف
ردیف

 
نام ماده
مقدار
توضیحات

۱
سولفونیک اسید
۲۷ کیلوگرم
تولید پاکسان بسته بندی کیمیا صنعت آتامان
درصد خلوص: ۹۶%

۲
تری اتانول آمین
۲۷ کیلوگرم
بسته بندی کیمیا صنعت آتامان

۳
کوکونات (لورامید)
۲۷ کیلوگرم
بسته بندی کیمیا صنعت آتامان

۴
تگزاپون N70 (سدیم لورت سولفات)
۲۲ کیلوگرم
تولید پاکسان بسته بندی کیمیا صنعت آتامان

۵
تگزاپون صدفی (سدیم لورت سولفات)
۲۲ کیلوگرم
تولید پاکسان بسته بندی کیمیا صنعت آتامان

۶
اتیلن

ادامه مطلب  

 

گاهی مرگ ومرده بودن لازمه 
میخوای سلام کنی میبینی وجودنداری دیگه
نمیبیندت چون تومردی 
یادت میفته زنده که بودی چقدرگریه کرد
دادزد نرو ...ولی توگوش نکردی 
تومجبورش کردی بره 
حالا تومردی ودیگه کاری ازت برنمیاد
دلت میخوادزنده میشدی وبرمیگشتی
تاجبران کنی 
 
 
پ.ن : تاقوی نشدی زنده نشو 
چون باعث مرگ دیگران میشی 

ادامه مطلب  

گفتن حسودی  

اینقدر از مامانشون تعریف کردن من هیچی نگفتم اخرش گفتم زنده باشن ان شا الله مادر محترمتون ولی بالاخره مرگ حقه گفت تو حسودی از حسودیت اینو گفتی چون مادرت فوت شده مامان من زنده اس گفتی خوب بابا چون چرا جلو من می گی خوب من ناراحت می شو اما هیچی نگفتم که

ادامه مطلب  

خدابيامرزدم  

من مُردم ، و حالا میان شریانهاى قلب خیلیها زنده شدم ، من خونى بودم كه حق پمپاژ شدن نداشتم ، حق رسیدن به تمام وجود و زنده شدن نداشتم ، حالا كه مردم ، زنده شدم. چه معصومانه چشم بستم به تمام آرزوهایم ، خداى من .... مگر میشود اینهمه آرزو ... از خوردن شكلات مغزفندقى بدون درد دندان گرفته تا خانه اى با تمام وسایل سفید
و حالا حتى دشمنم ، اگر دشمنى داشته باشم ، اشك میریزد
دلم برایم میسوزد ، چقدر تلاش كردم براى رسیدن به خواسته هایم و نرسیدم... طفلك اول جان كند

ادامه مطلب  

 

گفته بودند که بچه اش را زنده زنده خاک کرده . به زنی که چهارده سال تمام شب و روزش را برای آن بچه گذاشته بود . زنی که الان ، بعد از چهارده سال نه دست های سالمی دارد نه کمر . زنی که همیشه حسرت ِ غذا نخوردن بچه اش را میخورد ، میخورَد نخوانید  ، فعل من ماضی ست چون آن بچه دو هفته است که زیر خاک خوابیده . دو هفته است که نه درد دارد نه گرسنه میشود . چقدر بی رحمند بعضی ها ... چ قدر ...

ادامه مطلب  

در پی رمان کیمیا*  

سلام دوستای عزیزم!
ممنونم که رمانای ما رو پیگیری و دنبال می کنین!
اینم از قسمت چهارم رمان کیمیا!
لازم به ذکره که :
قسمت پنجم این رمان له نسبت طولانیه بنابراین یکم صبر کنین حتما قسمتای بعدی رو میذارم!
قرار بود براتون دو قسنت دیگه بزارم ولی واقعا خستم.
در اسرع وقت حتما ادامه ی رمان کیمیا رو خواهم گذاست!
همتونو دوست دارم!!
hana*

ادامه مطلب  

 

پرم از احساسهای دلپذیر و عالی :))
یادم میره بنویسم زنده بودم یا مرده ، امروز میخوام یازده ساعت زنده باشم و از زنده بودن لذت ببرم ، ورزش مطالعه قران و نماز مصاحبت و هم نشینی و کمک ب آن دو ، فراموشیدم امروز و روزهای آتی شهادت و تعطیلی میرود برای سه روز آینده آن تماس و توفیقش.
واقعا بیایید هر روز بپرسید چند ساعت زنده بودم و چه قد به آن چه شایسته ی انسان بودن است نزدیک تر شدم ، هر روز و هر روز در رابطه صفات و اخلاق حسنه شایستگیهای فردی گروهی و آن چ موج

ادامه مطلب  

{3}  

.پرسید : اول زندگی بعد مرگ ، یا اول مرگ بعد زندگی ؟گفتم : یعنی چی ؟گفت : یعنی ، مرگ زندگی ‌رو تموم میکنه یا شروع ؟ چجوری باشه بهتره ؟‌ ما الان واقعا زنده ایم ؟ یا وقتی میمیریم زنده میشیم ؟..گفتم : نمیدونم ... خب ، حالا چه فرقی میکنه ؟نگاه کرد.گفت : هممون کوریم. همه ی مارو کور به گور میبرن‌.
.

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام